Можливо, ми саме та команда,яку Ви шукали

Розробка сайтів, онлайн-магазинів та послуги з маркетингу та seo-просування у місті Київ

Від створення сайтів "візиток" — до розробки порталів та онлайн-сервісів. Все в одному місці.

розробка сайтів та інтернет-магазинів
Виключно 5-ти зіркові відгуки та довіра сотень клієнтів за роки існування нашої веб-студії.
Juwelier von Wetsch
Metavital
VA Bau
Einfach-Umzug
розробка сайтів та інтернет-магазинів

Розробка проєктів

Від сайту "візитки" та онлайн-магазину — до онлайн-порталів.

розробка сайтів та інтернет-магазинів

Оптимізація витрат

Нам важливо, щоб Ви не витрачали кошти, а інвестували їх в свій бізнес.

розробка сайтів та інтернет-магазинів

Маркетинг

Ми допоможемо вивести Ваш бізнес на новий рівень за короткий термін!

З нами просто

Ми працюємо з власниками бізнесу без посередників, від локальних сервісів до міжднародних виробників.

Доступна цінова політика
Доступна цінова політика
Ціни нашої веб-студії приємно здивують. Ми справедливо оцінюємо кожен проєкт.
Техпідтримка
Ми не "кидаємо" проєкти, а підтримуємо їх.
100%
Кількість щасливих клієнтів

У нас виключно 5-ти зіркові відгуки

Аналізуємо зі всіх сторін
Аналізуємо зі всіх сторін
Ми розглянемо питання з різних сторін та розвинемо будь-яку Вашу ідею
розробка сайтів та інтернет-магазинів

Навіщо чекати, якщо можна починати!

Ми допоможемо у розвитку Вашого бізнесу ! Наша ціль - Ваш успіх!

Після отримання освіти у Німеччині та роботи у локальній ІТ компанії, я вирішив, що потрібно відкривати свою справу та допомогати таким самим підприємцям, як і я.

розробка сайтів та інтернет-магазинів
Mihajlo Udlis
CEO UDLIS IT-Solutions

Безкоштовний аналіз сайту або інтернет-магазину у місті Київ

Чому наша веб-студія
- це найкращий варіант для Вашого бізнесу у місті Київ

Уявіть можливість, коли досвід команди, яка працювала 10+ років на ринках Німеччини, Швейцарії та Австрії буде працювати на Вас. Хіба ж це не круто?

Ми намагаємось не просто надавати послуги, а привносити свіжі та цікаві ідеї до Вашої справи. Навіть коли Ви просто замовляєте у нас веб-сайт, ми запропонуємо цікаві технологічні рішення для того, щоб Ваш прибуток та клієнтська база росли, а не стояли на місці.

Цінова політика — важливий аспект любого бізнесу. Важливо розуміти, що над проєктом працює зазвичай не одна людина, є обов'язкові витрати на ліцензії, податки, обслуговування, оренду. Не говорячи вже про базові витрати на обладнання і так далі.

Загалом ціна утворюється з рівня складності проєкту та того, скільки часу в нього потрібно вкласти. Наприклад, якісний та професійний веб-сайт для локального бізнесу у нас буде коштувати в середньому 1300$, це вже включно з усіма витратами нашої компанії.

Проєкт на закінчується після виходу в онлайн, він продовжує рости. Разом з цим, ми пропонуємо постійну техпідтримку, як  просту, так і більш індивідуальну на Ваш вибір.

Рейтинг 5 з 5

Якісно та чесно.

Для нас важливо успішно реалізовувати усі проєкти.

Всі 5-ти зіркові відгуки можна прочитати на нашій бізнес сторінці у Google.

Веб Студія Київ

Быстро, безопасно и профессионально! Могу только рекомендовать!

розробка сайтів та інтернет-магазиніврозробка сайтів та інтернет-магазиніврозробка сайтів та інтернет-магазиніврозробка сайтів та інтернет-магазиніврозробка сайтів та інтернет-магазинів
Juwelier von Wetsch
via google.de
Веб Студія Київ

Остались довольны. Хотим поблагодарить Михаила за то, что терпеливо в любое время дня и даже позднего вечера реагировал на все наши корректировки, коих было немало. Всё было сделано в соответствии с нашими пожеланиями. Однозначно рекомендую.

розробка сайтів та інтернет-магазиніврозробка сайтів та інтернет-магазиніврозробка сайтів та інтернет-магазиніврозробка сайтів та інтернет-магазиніврозробка сайтів та інтернет-магазинів
Elina Bravve
via google.de
Розробка та просування

Замовити корпоративний сайт у місті Київ

Корпоративний сайт для компанії (офіційний сайт компанії) — це інтернет-ресурс, на якому містяться дані про компанію, керівника, послуги, товари, здобутки компанії. Він — важлива складова “обличчя” компанії. Корпоративний сайт потрібен для середнього чи великого бізнесу, який постійно розвивається в інтернеті і в оффлайн.

Завдання корпоративного сайту наступні: розміщення актуальної інформації, новин, комунікація з потенційними клієнтами, зняття заперечень і питань, надання потрібної інформації в найкоротший час. Також ресурс допомагає ознайомитися з послугами і товарами, підібрати рішення для клієнтів і зв’язатися з менеджерами або представниками. Ще одне завдання – вибудовування іміджу, підвищення довіри і формування думки у користувачів і партнерів. Якщо Ви плануєте замовити розробку корпоративного сайту у місті Київ – звертайтеся до нас!

Розробка та просування

Потрібен сайт-візитка у місті Київ

Сайт-візитка представляє собою простий невеликий веб-ресурс, що складається з однієї або декількох сторінок, на яких вказана головна інформація про компанію, продукт, послугу або особистості. Сайти-візитки універсальні своїм змістом і формою. Адже кожен підприємець розповідає про свою компанію, послуги і залишає свої контактні дані. 

Багатьом підприємствам достатньо однієї або декількох сторінок, щоб розповісти про себе і залишити контакти. І, повірте, для багатьох користувачів цього теж достатньо. Адже мало кому подобається шукати потрібну інформацію серед 7-10 сторінок з численними блоками.Тому подібна онлайн-візитка точно безпрограшний варіант для вас, якщо немає потреби в інтернет-магазині або повноцінному корпоративному сайті. Бажаєте замовити сайт-візитку? Скоріше звертайтеся до нашої веб-студії у місті Київ.

Розробка та просування

Розробка Лендінгу у місті Київ

Landing Page (посадкова сторінка) являється односторінковим сайтом, створеним для спрямування вчинення конкретної дії (купити товар, замовити дзвінок, підписка на розсилку, реєстрація). Може бути як самостійним сайтом, так і окремою сторінкою певного сайту. Таким чином він покликаний перетворити звичайного відвідувача на покупця.

Щоб найбільш вигідно подати свій бізнес, товар чи послугу споживачам – замовіть  посадкову сторінку. Лендінг пейдж розроблюється для залучення потенційних клієнтів. Наша веб-студія, що знаходиться у місті Київ, пропонує послуги в створенні landing page. Головною відмінністю лендінгової сторінки є активний заклик до дії і насичення ключовими словами, що діють на позиви визначеної групи людей.

Замовити Лендінг — це замовити розробку неповторної, оригінальної сторінки для компанії, товару чи послуги.

Розробка та просування

Створення Інтернет-магазину у місті Київ

В даний час будь-який товар можна купити в інтернеті – від одягу до продуктів харчування. Тому торгівля в інтернеті (ecommerce) є дуже перспективним бізнесом. Для продажу товарів або послуг в інтернеті Вам знадобиться онлайн-магазин. Інтернет-магазини допомагають масштабувати бізнес, розширити цільову аудиторію і залучити більше клієнтів. Це потужний інструмент для розширення можливостей компанії.

При здійсненні електронної комерції у покупців є можливість перед покупкою детально вивчити характеристики товару і відгуки про нього інших клієнтів, зручність оплати товару завдяки великому вибору способів – електронними грошима, банківською карткою , SMS-платежами і т.д., а доставка може бути замовлена ​​на будь-який зручний час. Ми, перспективна команда професіоналів з міста Київ, створимо для Вас сучасний інтернет-ресурс з автоматичним оновленням цін і наявності товарів на складі.

Розробка та просування

SEO-просування у місті Київ

SEO («search engine optimization») – пошукова оптимізація сайтів, тобто оптимізація під пошукові системи. Принцип роботи  SEO-оптимізації заснований на тому, що мільйони користувачів щохвилини в різних куточках планети шукають інформацію шляхом введення запиту в пошуковий рядок. Моментально пошукові системи шукають найкращу відповідь на запит користувача і видають його на сторінці пошукової видачі.

Незважаючи на те, що SEO потребує досить значних витрат ресурсів, часу та зусиль, отримані результати при професійному підході завжди того варті. Адже конверсія лідів, отриманих за допомогою SEO, є однією з найвищих, порівняно з іншими маркетинговими інструментами. До того ж, на відміну від інших рекламних каналів, ефект від SEO-просування не припиняється навіть тоді, коли фактичні роботи вже завершені. Отже, коректна та системна робота задля якісного представлення вашого сайту на сторінках пошукової видачі – це часто питання виживання бізнесу. Тому найкращий вихід – замовити SEO-просування у Вашому місті Київ саме у нас!

Розробка та просування

Індивідуальна розробка у місті Київ

Якщо в Вас є нестандартна ідея та звичайні рішення Вам не підходять, то тоді Вам знадобиться індивідуальна розробка проекту. Спеціально під Ваш проект робиться аналіз необхідного функціоналу, підбираються технології, пишеться документація, збирається команда. Індивідуальна розробка сайту вкрай необхідна Вам, якщо потрібен особливий функціонал, або дизайн, котрий не входить в стандартний набір функцій корпоративного сайту, інтернет магазину або сайту візитівки. 

Початок роботи над проектом завжди починається з обговорення подробиць. Добре, коли замовник чітко знає, як у підсумку повинен працювати функціонал. В такому випадку ми приділяємо максимальну увагу розробці технічної документації, описуємо всі вимоги та процеси. Тільки так можна забезпечити, що індивідуальна розробка сайту виправдає очікування замовника. Замовлена ​​розробка дозволяє забезпечити індивідуальний підхід до запитів клієнтів, автоматизувати унікальні й нестандартні бізнес-процеси, розширити функціональність стандартних рішень або прикладних систем, які вже перебувають в експлуатації. Наша довірена команда з міста Київ допоможе втілити в життя усі Ваші ідеї!

Email
Phone
WhatsApp
Messenger
Telegram
Messenger
WhatsApp
Phone
Email
Telegram