Проєкт “Німецько-українська ІТ-співпраця”

Засновник та реалізатор: веб- та медіа агенція “UDLIS IT-Solutions”

Проєкт приймає заявки з 15.04.2021 по 15.05.2021 включно. Місць: 30.

Деталі проєкту:

Наша веб-студія розширюється у напрямку України, для того, щоб якомога швидше та ефективніше продемонструвати свій рівень та можливості. Для проєкту було відібрано декілька категорій (тем), таких як: телеканали, радіостанції, влог, журналістика, документалістика, кінематограф, гумор тощо.Наша команда проводила аналіз та шукала україномовних “контент-мейкерів”, у котрих є хороший потенціал росту та розвитку, але є брак хорошої ІТ команди у партнерах. 

Суть пропозиції:

Команда веб-студії розробить веб-сайт, котрий буде працювати, як центральна автоматизована система, тобто уся активність в соц. мережах буде автоматично “вигружатися” на веб-сайті. Крім цього, буде передбачено такий функціонал, як: онлайн-магазин (продаж мерч продукції), власний патреон (збір коштів), блог, реєстрація користувачів, коментарі та рейтинги, фото- та відео-галерея, категорії та інфо-сторінки, зони для рекламних банерів, контактні формуляри по різним питанням та звісно якісна мобільна версія.

Натомість, отримувач дозволяє використовувати створений проєкт для реклами та просування веб-студії, тобто “проєкт, логотип, знак чи ім’я” можуть фігурувати у портфоліо, веб-сайтах, соц. сторінках чи рекламних кампаніях реалізатора. Також після завершення проєкту, є бажаною, але не примусовою, опція рекомендації/реклами/відгука веб-студії. Це допоможе нам отримувати проєкти, рости та розвиватись, а також підтримувати Ваш проєкт та по часу розвитку ІТ технології доробляти та розвивати його. 

Проєкт та домен можуть бути розміщені на серверах веб-студії безкоштовно, або на серверах отримувача.

Вартість:

0. Саме таке, для отримувача не буде ніяких фінансових витрат в рамках проєкту.

Усі витрати, як домен, сервер, зарплати, податки, обладнання та ліцензії та інше – будуть оплачені ресурсами веб-студії. 

Орієнтована риночна вартість кожного проєкту від 2.000 до 6.000$, залежно від того чи іншого випадку та формату реалізації.

UDLIS ITSolutions – це німецька веб-студія, де засновником є Львів’янин. Веб-студія реалізувала понад 200 проєктів у таких країнах, як: Німеччина, Австрія, Швейцарія та США. Тому Ви можете бути впевнені у тому, що Ваші партнери, це – професіонали.

Email
Phone
WhatsApp
Messenger
Telegram
Messenger
WhatsApp
Phone
Email
Telegram