Розробка сайту "візитки"

Сайт-візитка - це невеликий сайт, який складається з декількох сторінок (від 5 до 10) і містить лише основну інформацію про компанію: її назва, рід діяльності, контактні дані тощо.

Головна відмінність сайту-візитки від інших ресурсів полягає в його призначенні, а не форматі, адже він призначений для того, щоб дати відвідувачу необхідну інформацію про компанію та її пропозиції.

Таким чином, стандартні розділи сайту-візитки будуть наступними:

✓Інформація про компанію. Тут може бути відображено історію розвитку компанії, її головні успіхи і досягнення, інформація про найбільш значущих клієнтів або партнерів тощо.

✓Каталог. Даний розділ містить у собі перелік товарів або послуг, які пропонує компанія, із зазначенням їх вартості та основних характеристик, але без можливості оформлення замовлення безпосередньо на сайті.

✓Контакти. Крім стандартних вказівок телефонів, адреси та електронної пошти сайти-візитки часто доповнюють функціональними модулями, такі як контактна форма або інтерактивна карта проїзду.

✓Портфоліо. Список успішних проектів з переліком або докладним описом виконаних робіт, може бути виконаний у формі галереї.

Потенційні клієнти можуть зайти на сайт і отримати всю необхідну інформацію в будь-який зручний для себе час, а не тільки в години роботи компанії. Також, за допомогою сайту-візитки з'являється можливість оперативно інформувати вже існуючих клієнтів або партнерів про, наприклад, оновлення продукції або нових акційних пропозиціях не вдаючись до масової розсилки електронних листів або обдзвону.

Email
Phone
WhatsApp
Messenger
Telegram
Messenger
WhatsApp
Phone
Email
Telegram