Чому SEO оптимізація важлива для Вашого бізнесу?

Чому SEO оптимізація важлива для Вашого бізнесу?

Зверніться до свого досвіду. Як часто ви дзвоните, коли чуєте рекламу по радіо чи телебаченню? Скільки разів ви купували газету з оголошеннями в цьому місяці? Чи є у вас потреба отримувати каталоги товарів поштою? А тепер запитайте себе, скільки разів ви самі шукали потрібний вам товар в Інтернеті, щоб вирішити, де, що і як купувати? Чи варто тепер сумніватися в тому, що просування сайту необхідно будь-яким проектом, який зацікавлений в збільшенні кількості покупців або замовників послуг?

По суті SEO-оптимізація сайту – це комплекс дій, спрямованих на підвищення позицій сайту в органічній видачі Google, Яндекс та інших пошукових систем по певних запитах користувачів. Мета всіх цих дій – зробити так, щоб потенційні клієнти могли знаходити ваш ресурс в результатах видачі і робили цільове дію, тобто купували товари або замовляли послуги, а ви, відповідно, отримували від цього прибуток.

Ефективна оптимізація сайту має на увазі безперервну роботу з проектом, головною метою якої є результат у вигляді дружнього ставлення з боку пошукових систем, а також його простота і привабливість для самих користувачів. Тільки в такому випадку обсяг трафіку на сайт буде не просто рости, а приводити все більше і більше реальних клієнтів.

Розкрутка сайту є не тільки економічно ефективним рішенням, але і грамотною інвестицією в проект:

 • Кількість трафіку на ваш сайт збільшиться.
     
 • Ваш проект буде відрізнятися від конкурентів.

Зараз практично всі сфери бізнесу представлені в онлайні, так як саме там користувачі і шукають цікаві для них товари і послуги. І навіть якщо в результаті вони зроблять покупку в реальному магазині, швидше за все, на початку, подивляться інформацію про компанію, адресу, номер телефону, опис продукції і т.д. саме на сайті.

Якщо ж користувачі вас не знайдуть, сенсу в існуванні вашого ресурсу, на жаль, не буде.

Тобто SEO потрібно для того, щоб:

 • Обігнати конкурентів. Так уже склалося, що користувачі віддають перевагу тим сайтам, які знаходяться в ТОПі пошукових систем. А поки ваш ресурс не на верхніх позиціях видачі, велика частка клієнтів йде до ваших конкурентів, і віддає свої гроші їм.
 • Залучати необмежену кількість відвідувачів. Використовуючи SEO просування, у вас не буде ніяких лімітів за кількістю переходів на сайт. Чим більше цільових для вашого бізнесу запитів ви оптимізуєте, тим більше буде відвідуваність і обсяг продажів.
 • Отримувати максимально цільовий трафік. За допомогою пошукової системи користувачі самі шукають необхідні їм речі. Тому якщо вони знайшли ваш сайт, значить їх цікавить те, чим ви займаєтеся. І ймовірність того, що вони стануть вашими клієнтами набагато вище, ніж з контекстної реклами.
 • Збільшити кількість продажів на сайті. SEO здатне залучати величезну кількість потенційних клієнтів з найрізноманітніших ключових слів і словосполучень вашої тематики бізнесу. Таким чином ви зможете розширити свою клієнтську базу і збільшити прибуток.
 • Мати постійне джерело клієнтів. Результати просування не зникнуть в один момент, як станеться з рекламою, якщо ви не поповнили рахунок в рекламному кабінеті. Так як SEO має довгостроковий і накопичувальний ефект.
 • Раціонально інвестувати гроші і отримувати більший дохід. Всі роботи по SEO просування спрямовані на поліпшення якості та зручності використання сайту, що відіб’ється на поведінкових факторах, зростанні середнього чека і відсотку конверсії.
 • Підвищити впізнаваність бренду і імідж компанії. Сайти, які знаходяться в ТОПі пошукових систем викликають більше довіри, запам’ятовуються і формують купівельну лояльність. Чим легше знайти ресурс, тим більша ймовірність того, що користувач зробить цільове дію саме у вашій компанії.
 • Збільшити обсяги продажів і в офлайн-якій точці також. Завжди є частина користувачів, яким зручніше прийти, обговорити всі нюанси особисто і зробити покупку відразу на місці.

SEO оптимізація потрібна для кожного бізнесу, так як це один з найкращих маркетингових каналів. Але відчути всі переваги цього способу просування, можна тільки в тому випадку, якщо ви будете регулярно виконувати правильні дії.

Related Posts
Email
Phone
WhatsApp
Messenger
Telegram
Messenger
WhatsApp
Phone
Email
Telegram