Креативна розробка лендінгів

Лендінг (цільова сторінка) - це конкретна веб-сторінка, призначена привернути увагу відвідувача, представити їм конкретний товар або послугу, а потім заохотити їх до необхідних дій.

Цільові сторінки зазвичай створюються або для маркетингових кампаній або вони можуть служити лід-магнітом, де ви надаєте своїм відвідувачам контент, який вони можуть використовувати в обмін на свою контактну інформацію. Цільові сторінки для залучення потенційних клієнтів є цінним активом для вашого бізнесу, оскільки вони дають уявлення про те, хто ваші потенційні клієнти, а також про те, як ви можете з ними зв'язатися. Якщо залучення потенційних клієнтів є для вас пріоритетом або вам потрібно краще розуміти свою аудиторію, подумайте про додавання лендінгу на свій сайт.

Вирішальним елементом кожної цільової сторінки є кнопка із закликом до дії, яка переходить до певної діяльності. Натискання на кнопку перенаправляє ваших користувачів на сторінку, де вони можуть виконати бажану дію.

Наприклад, кнопка з написом «запланувати демонстрацію» може перенаправити користувача на сторінку планування, «замовити X зараз» - перенаправити на сторінку оформлення замовлення і т.п.

Ви також можете інтегрувати свою цільову сторінку зі сторонніми інструментами, які ви використовуєте щодня: інструментами електронного маркетингу, CRM, платіжними системами, менеджерами соціальних мереж і аналітичними інструментами.

Email
Phone
WhatsApp
Messenger
Telegram
Messenger
WhatsApp
Phone
Email
Telegram