Розробка інтернет-магазину

Інтернет-магазин - це торгова платформа і інтернет-вітрина для представлення та продажу товарів різного призначення, що представляє компанію і формує її імідж.

Особливостями інтернет-магазину є складна структура, можливість запропонувати самий великий асортимент товарів і можливість продавати товари, яких на даний час у продавця немає в наявності (дропшиппінг), можливість цілодобового прийому замовлень, зручність оплати товару завдяки великому вибору способів - електронними грошима, банківською карткою , SMS-платежами і т.д. Також при здійсненні електронної комерції у покупців є можливість перед покупкою детально вивчити характеристики товару і відгуки про нього інших клієнтів, а доставка може бути замовлена ​​на будь-який зручний час.

Інтернет-магазин необхідний організаціям роздрібної торгівлі, оскільки дозволяє без великих грошових вливань збільшити кількість покупців, за рахунок того, що він може запропонувати наступні переваги:
✓Можливість ознайомлення з асортиментом магазину цілодобово;
✓Дозволяє віддалено знайомити покупців з проведеними акціями, розпродажами і новинками;
✓Дає можливість охопити максимально велику клієнтську базу без географічних обмежень;
✓Дозволяє здійснювати оперативний зворотний зв'язок з покупцями;
✓Економить час покупців і служить додатковим засобом реклами для бізнесу.

Інтернет-магазин вимагає значних витрат на проведення заходів по SEO, оскільки велика частка покупців приходить з пошукових систем. Ефективного результату можна домогтися застосуванням різних способів просування, включаючи контекстну рекламу, SMM і таргет.

Email
Phone
WhatsApp
Messenger
Telegram
Messenger
WhatsApp
Phone
Email
Telegram