Розробка корпоративного сайту

Корпоративний сайт - це якісна і повноцінна презентація компанії в Інтернеті. Його основна мета - залучити нових клієнтів або партнерів (або зміцнити існуюче партнерське співробітництво), розвинути бізнес шляхом розкриття переваг компанії, докладну розповідь її діяльності, послуг або товарів. Мета створення корпоративного сайту залежить, безпосередньо, від бажань чи потреб самої компанії. В тому числі, це може бути захоплення нової ніші або вихід на міжнародний ринок.

Розміщення інформації про компанію та її діяльність, цікаві умови для співпраці для інших компаній, можливість зв’язку з онлайн-консультантом або через форму – все це допомагає залучити нових клієнтів, партнерів та утримати існуючих. Головне, щоб сайт надав максимально можливу інформацію про компанію.
Сюди можуть бути включені:
✓Інформація про саму компанію: її історію, здобутки, результати роботи;
✓Інформація про керівництво і співробітників компанії;
✓Інформація про товари чи послуги, які реалізуються фірмою з їх дуже докладним описом;
✓Будь-яка інформація для партнерів;
✓Блог і інше.

Головною цінністю і відмінністю корпоративного сайту стало те, що він може виконувати і ряд інших завдань, які не менш важливі для фірми. Зокрема, за допомогою певних функцій, підтримувати цілодобовий взаємозв'язок з клієнтами або партнерами, бути файлосховищем і інструментом для ведення робочого процесу співробітниками компанії, їх внутрішнього спілкування. Крім того, корпоративний сайт може продавати і рекламувати діяльність компанії, ставши досить ефективним рекламним майданчиком.

Email
Phone
WhatsApp
Messenger
Telegram
Messenger
WhatsApp
Phone
Email
Telegram