Будьмо на зв'язку

Час роботи у нас - завжди. Звісно бувають паузи на сон, але хтось завжди очікує вісточку від Вас.

Консультація завжди безкоштовна!
Не відкладайте розвиток свого бізнесу на завтра, залишіть заявку зараз!

Часті питання та відповіді

Ми зібрали топ 5 самих популярних запитань до нас!

Так, тільки з початку 2021 року наша веб-студія розпочала пропонувати свої послуги на ринку України. До цього часу ми працювали над проєктами в Німеччині, Швейцарії та Австрії.

Наш головний офіс завжди знаходився і знаходиться у місті Кельн.

Звісно можна. Ми завжди стараємось йти на зустріч. Залежно від типу проєкту та бюджету, оплату можна розділити до 6 платежів.

Для початку потрібно розуміти, що більшість проєктів розробляється на фреймворах чи CMS системах, які вже давно відомі та успішно працюють на ринку багато років. Від нас є гарантовані оновлення та техпідтримка протягом першого року, далі можно окремо складати договір про послуги оновлень та техпідтримки.

Нажаль, дуже часто ми чуємо про те, що власники бізнесу замовляють сайт чи онлайн-магазин, а розробники зникають. Але це точно не про нас! Доказ, це офіційна компанія та безліч відгуків за роки. Тому не варто хвилюватись, а решту питань ми пояснимо або візьмемо на себе, а Ви займайтесь своєю справою!

Звісно! Якщо у Вас ще немає свого власного домену, тоді ми допоможемо у його реєстрації. Також ми підберемо для Вас найкращий варіант хостинг сервера.

Телефон
+38 095 805 3574
Email
info@webdesign.lviv.ua
Адрес
Weismantelweg 3, 51109 Köln, DE
Email
Phone
WhatsApp
Messenger
Telegram
Messenger
WhatsApp
Phone
Email
Telegram