Чому WooCommerce краще рішення для бізнесу?

Чому WooCommerce краще рішення для бізнесу?

WooCommerce – це плагін, який працює на WordPress. На сьогоднішній день, це краще рішення для тих, хто хоче створити інтернет-магазин на цій платформі. Плагін був завантажений понад мільйон разів. WooCommerce дуже гнучкий і простий у використанні, будь-який користувач зможе розібратися в його роботі, а також він має сотні доповнень. Більше 30% інтернет-магазинів в усьому світі працюють на цьому плагіні.

Якщо взяти всесвітню статистику, абсолютним лідером є якраз WooCommerce.

розробка сайтів та інтернет-магазинів

Як бачите, на його базі працює 39% всіх існуючих інтернет-магазинів. Це понад 17 млн. магазинів по всьому світу.

Можливості WooCommerce

Продаж будь-яких товарів: використання плагіна WooCommerce дозволяє продавати в інтернет-магазині як фізичні, так і електронні товари в будь-яких формах і розмірах, пропонувати варіації товарів, складові конфігурації.

Гнучка настройка доставки: плагін дає дуже гнучкі настройки можливостей доставки. Можна налаштувати безкоштовну доставку, доставку за єдиною ставкою або забезпечити миттєві розрахунки. Є можливість обмежити доставку магазину певними країнами.

Безліч способів оплати: WooCommerce йде в комплекті з можливістю приймати до оплати більшість банківських карт, PayPal, BACS (банківські перекази), і готівку при доставці.

Повний контроль: WooCommerce дає повний контроль над інтернет-магазином, від розрахунків податків і рівня складських запасів до управління акаунтами користувачів. Дозволяє додавати і видаляти розширення, змінювати оформлення і змінювати налаштування, як цього вимагає функціонал магазину.

Створення дизайну: Storefront це безкоштовна тема для WordPress, доступна будь-якому магазину на WooCommerce. Разом з глибокою інтеграцією з WooCommerce, Storefront має в пріоритеті швидкість і безвідмовність, виключаючи конфлікти між темою і плагіном після великих оновлень.

Масштабованість: Не важливо, якого розміру магазин ви хочете створити, WooCommerce буде масштабуватися відповідно до ваших потреб. Зі зростаючої колекцією, яка вже нараховує більше 300 розширень, ви можете поліпшити кожну з функцій магазину відповідно до унікальних запитів ваших клієнтів, або навіть створити своє власне рішення.

Можливість розширення: для WooCommerce створена велика кількість розширень і доповнень:

  • Google Аналітика
  • Нотатки про доставку
  • PDF-накладні та опису замовлень
  • Інтеграція партнерської програми
  • Нові емблеми товарів
  • Маркетинг інструменти
  • Інтеграція для месенджерів
  • Та тисячі інших…

І найголовніше, що сьогодні WooCommerce дозволяє створювати дуже великі інтернет-магазини з тисячами товарів, розташованими в десятках і навіть в сотнях категорій.

Переваги плагіна WooCommerce

Оскільки WooCommerce – це плагін для движка WordPress, то інтернет-магазин буде мати всі переваги даного движка: безпека, постійні оновлення, необмежена функціональність, юзабіліті, відмінна індексація, свобода зростання, тисячі плагінів і шаблонів, незалежність і автономність.

Безкоштовність. Для багатьох цей фактор є вагомим аргументом, особливо якщо ви ще не визначилися остаточно з тематикою і у вас немає досвіду.

Проста установка – в два кліка (активуйте плагін, після чого натисніть кнопку «Встановити» для автоматичного створення необхідних сторінок).

Повноцінний потужний інтернет-магазин на WordPress – після установки він вже готовий продавати, можна навіть нічого більше не встановлювати. Присутні всі базові функції стандартного інтернет-магазину і навіть більш того.

Зрозумілий, зручний адміністраторський інтерфейс – швидка, зрозуміла й логічна настройка магазину.

Можливість додати необмежену кількість товарів і товарних категорій.

Багато плагінів – платних і безкоштовних. Підтримка всіляких плагінів для WordPress, наприклад, інтеграція з магазином різних соціальних доповнень для WordPress.

Детальна інформація про замовлення. Історія змін в замовленні. Редагування замовлень.

Вбудовано кілька різних методів доставки з підтримкою калькулятора доставки, гнучка настройка вартості доставки.

Можливість створювати і застосовувати на сайті знижки за купонами (промокодом) як на усі товари, так і на вибрані.

Вбудована зручна система аналітики – докладні графіки і звіти продажів.

Вбудовані елементи маркетингу – Апселл, Кроссел, Дисконтні купони, Розпродаж, різні віджети – рекомендовані товари, хіти продажів і т.п.

Особистий кабінет покупця – профіль, історія замовлень.

Відгуки клієнтів для товарів.

Автоматизоване емейл інформування про нові замовлення, зміні їх статусу, про низький рівень залишку товару на складі або його відсутності, а також після розміщення відкликання про товар.

Поділ прав користувачів – можливість організувати роботу декількох співробітників магазина з різними правами і окремим доступом для кожного з них.

SEO-оптимізація. Як і в самому WordPress, в WooСommerce проблем з цим немає. ЧПУ, карта сайту, розмітка метатегов (заголовки, описи, ключові слова) для кожної окремої сторінки, можливість підключення аналітики – все це є;

Юзабіліті. Каталог товарів, картка продукту і різних елементів інтернет-магазину на Woocommerce, зрозуміла для будь-якого користувача, оскільки все реалізовано досить просто;

У цій статті ми привели лише малу частину аргументів на користь WooCommerce. Чому саме він? Ми вважаємо WooCommerсe оптимальним рішенням для магазина будь-якого типу і розміру. Створюючи сайт на базі WooCommerce, ви отримуєте надійний, красивий, повнофункціональний інтернет-магазин з можливістю вибору і настройки дизайну на свій смак, висококласною підтримкою від розробників і співтовариства WordPress і можливістю необмеженого зростання.

Related Posts
Email
Phone
WhatsApp
Messenger
Telegram
Messenger
WhatsApp
Phone
Email
Telegram