20%
Категорія бізнесу
Основна аудиторія

ІНФО

Навіщо нам потрібно знати, до якої категорії більш за все відноситься Ваш бізнес?

Все просто, це наш досвід. У нас було понад 200 клієнтів з різних сфер діяльності, то з досвіду ми знаємо, як проводити реалізацію проєкту для якого виду бізнесу, у всіх є свої особливості і ми їх знаємо!

Головні конкуренти
Веб-сайти з "еталонним дизайном"

ІНФО

"У війні перемагають ще до її початку" (с) Сунь-дзи «Мистецтво війни»

Інформація про Ваших конкурентів, це перше, що буде проаналізовано. Яку рекламу вони використовують? Який у них трафік та рейтинг? Які маркетингові моменти у них працюють, а які застаріли? Ця інформація допоможе реалізувати проєкт так, щоб вони були далеко позаду Вас.

Базовий функціонал
Продвинутий функціонал

Важлива інформація

Функції, це не просто картинки чи трішки "програмування".

Залежно від Ваших побажань та обраних опції, буде складатись план проєкту. Чи більше опцій обрано, тим більше часу піде на створення проєкту. Адже опція має свої властивості та правила, все повинно працювати, як швейцарський годинник. Але слід зауважити, що деколи опції є лишніми, тому не слід обирати "аби було", а тільки те, що дійсно потрібно.Також важливу роль грає категорія продвинутих опцій, вони оцінюються індивидідуально і по кожній із них буде окрема розмова між Вами та командою. Тому що, це спеціальні функції, котрі індивідуально створюються або налштовуються, у кожній із них є ряд питань, де потрібно буде вирішувати, як саме та чи інша опція повинна працювати. Наприклад, якщо ви захотіли "чат-бот", то їх є масса видів, також потрібно скласти список питань та "логіку" відповідей.

Бліц-опитування
Додаткові опції
Копірайтинг
Фінальні питання
Контакти

ІНФО

Для чого нам знати, сільки у Вас працівників?

З точки зору досвіду, велика кількість працівників означає також особливі функції веб-сайту, щоб полегшити їм роботи. Оптимизція робочих процесів залежить від кількості працівників, наприклад, якщо у Вас 3 менеджера по роботі з клієнтами, то кому повинні приходити сповіщення про заявку на дзівнок? У якій послідновності та який час? Такі питання регулюються в процессі, але знаючи розмір команди, можна краще зробити прогноз по часу реалізації проєкта.

Click here
Email
Phone
WhatsApp
Messenger
Telegram
Messenger
WhatsApp
Phone
Email
Telegram